رفتن به محتوای اصلی

مهد سرمایه
شرکت مهد سرمایه به عنوان شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی در کشور، فعالیت های خود را با هدف ارتقای کیفیت معاملات و رفع نیاز تکنولوژی آموزشی با عرضه به‌روزترین دانش و ابزارهای این رشته در قالب‌های مختلف ارائه می‌کند.

با ما تماس بگیرید

کارشناس فروش : 09330720064
تماس با شرکت : 26703971-021 | 26703965-021
ایمیل شرکت : info@mahdesarmaye.com
آدرس شرکت : تهران ، خیابان پاسداران ، روبروی نگارستان اول ، کوچه اکرمی ، پلاک ۱۲ ، بلوک غربی ، شماره ۳۹
بورس تستر نرم افزاری است که معاملات در بازار فارکس را شبیه سازی می کند.
امکانات نرم افزار

۳۰ دلیل برای شروع یادگیری معاملات در بازار سرمایه با نرم‌افزار بورس‌تستر

تست چندگانه

جفت ارزها و دوره‌های زمانی چندگانه

سیستم معاملاتی خود را در چندین جفت ارز و چندین دوره زمانی به‌طور هم‌زمان تست کنید. در بورس‌تستر شما می‌توانید هر تعداد از نمودار و ترکیبی از جفت ارزها را با دوره‌های زمانی مختلف بازکنید. تمام نمودارها به لحاظ زمانی هم‌تراز و هماهنگ خواهند شد.

تست چندگانه

تست چندین سیستم معاملاتی در زمان واحد

اکثر معامله‌گران در معاملات خود بیش از یک استراتژی استفاده می‌کنند. همه این استراتژی‌ها حساب یکسانی دارند: تا زمانی که سرمایه این حساب در یک سفارش باز از استراتژی A سرمایه‌گذاری شده است، برای باز کردن معامله در استراتژی B یا C قابل‌دسترسی نیست.

این نشان‌دهنده عامل دیگری است که نرم‌افزارهایی که برای بک‌تست و تجزیه و تحلیل عمیق بورس طراحی نشده‌اند و نتایج تست غیرواقعی ایجاد می‌کنند. اگر شما در حساب واقعی خودتان با اتکا بر این نتایج معامله کنید، ضررهای غیرقابل‌پیش‌بینی را خواهید داشت که فقط می‌توانید سرخود را بخارانید و بگویید چرا این‌جوری شد! مثلاً متاتریدر ۴ (MT4) فقط می‌تواند یک استراتژی را در هر زمان تست کند.

در عوض بورس‌تستر می‌تواند شامل چندین استراتژی برای یک تست واقع‌بینانه و به‌منظور آموزش عمیق‌تر معامله‌گری بورس باشد. تمام تعاملات درون استراتژی‌های شما اکنون می‌توانند شبیه‌سازی شوند. نتایج تست بسیار به آنچه که در حساب کارگزاری واقعی‌تان خواهید دید، نزدیک‌تر می‌شود. با استفاده از بورس‌تستر، یافتن سودآورترین و یا پایدارترین ترکیب و اولویت‌های استراتژی‌هایتان درحالی که در محیط شبیه‌سازی ذخیره شده هستید، می‌تواند حاصل شود.

صرفه جویی در وقت

صرفه‌جویی در زمان باارزش

به‌جای سپری کردن ماه‌ها وقت و زمان با یک حساب نسخه‌ی آزمایشی، می‌توانید استراتژی خود را ظرف چند ساعت بر روی‌داده‌های تاریخچه قیمت تست کنید.

بیایید به دو روش برای تست کردن استراتژی‌تان نگاهی بیندازیم:

حساب آزمایشی (Demo)

بیل یک استراتژی دارد که هر روز فرصت‌های معاملاتی خود را به آن می‌دهد. او به عنوان یک معامله‌گر معمولی، چند هفته را صرف تست این استراتژی در یک حساب آزمایشی می‌کند. او بسیاری از فرصت‌های معاملاتی را از دست داده است زیرا (الف) او قادر به معامله کردن به‌صورت ۲۴ ساعت در روز نیست و (ب) او انسان است و گاهی اوقات اشتباه می‌کند.

به همین دلیل است که نتایج به‌دست‌آمده‌اش از حد متعارف پایین‌تر بوده و تصویر جامعی از تجزیه و تحلیل معاملات را ارائه نمی‌دهد. این نتایج نمی‌توانند به او بگویند که استراتژی معاملاتی‌اش چقدر خوب بوده است، زیرا این امر مستلزم آن است که استراتژی بدون از دست دادن معامله‌ای و یا تأخیر در ورود معامله اجرا شود. بیست و یا سی معامله تصادفی انتخاب‌شده نمی‌تواند برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا این استراتژی قابل‌اعتماد است کافی باشد.

(به یاد داشته باشید که بیل، در طول زندگی روزمره‌اش، چندین معامله را که با توجه به استراتژی خود واجد شرایط است را از دست‌داده است). نیازی به گفتن این موضوع نیست که ورود او با این استراتژی در بازار واقعی خیلی زود است. اما بیل فرض می‌کند که همه چیز را که در این بازار نیاز دارد می‌داند. به احتمال زیاد، وقتی بیل بخش قابل توجهی از سپرده خود را از دست داد، متوجه می‌شود که روش تستش یک نتیجه گمراه‌کننده ایجاد کرده است.

این بدان معنا نیست که او متوجه خواهد شد چرا این استراتژی کار نمی‌کند، بلکه او احتمالاً با همان روش مشابه دوباره سعی خواهد کرد. شاید شما افرادی را بشناسید که چنین تجربه‌ای داشته‌اند.

صرفه جویی در وقت

نتیجه‌گیری: تست در یک حساب آزمایشی، اعتباری را برای استراتژی شما اعلام می‌کنند که حقیقتا فاقد آن است. برای بسیاری از معامله‌گران این مسئله باعث می‌شود تا آن‌ها به استراتژی‌هایی که شایسته این اعتماد نیستند اعتماد پیدا کنند.

اما از آن جا که آن‌ها نمی‌دانند مشکل چیست (استراتژی‌شان در تست با حساب‌های آزمایشی کار می‌کرده)، آن‌ها همچنان بر سوارشدن بر قطار احساسات و کسب ضررهای بیشتر بجای سود ادامه می‌دهند. چند ماه در یک حساب آزمایشی کار کردن برای یادگیری معامله در بورس و پیدا کردن استراتژی‌های مستحکم کافی نیست.

نرم‌افزار تجزیه و تحلیل معامله بورس‌تستر

جان از سوی دیگر دارای یک استراتژی است که اجازه می‌دهد تا او یک یا دو بار در هفته وارد بازار شود. او می‌داند که باید منتظر معامله‌ای که منطبق بر قوانین استراتژی‌اش است، بماند (به‌جای گرفتن بسیاری از معامله‌هایی که فقط ۶۰-۹۰٪ با قواعد استراتژی‌اش مطابقت دارد). جان می‌داند که تبدیل‌شدن به یک میلیونر در ۶ ماه غیرواقعی است بعلاوه یادگیری معامله‌گری در بورس هم بدون هیچ‌گونه تلاش، زمان و یا صبر غیرواقعی است. او عجله ندارد. جان تصمیم می‌گیرد تا استراتژی خود را در بورس‌تستر آزمایش کند.

او استراتژی‌اش را در ۱۵ سال از اطلاعات دقیق تست کرد و نتیجه گرفت که استراتژی‌اش خوب عمل می‌کند. او هیچ معامله‌ای را از دست نداد، چیزی که اغلب در حساب آزمایشی اتفاق می‌افتد. و جان می‌توانست استراتژی خود را در تعطیلات آخر هفته‌ای که زمان کافی داشت، تست کند. تست همان استراتژی با تغییرات خیلی کوچک، برای پیدا کردن سودآورترین تنظیمات و احساس اینکه کدام پارامترها بر روی کدام نتیجه به‌دست‌آمده از تجزیه و تحلیل نرم‌افزار معاملاتی، حیاتی و مؤثر است، راحت بود.

روش تست او نتایجی را ایجاد کرد که نه تنها به نظر می‌رسد واقعی است، بلکه قابل اعتماد است. این نتیجه بر مبنای چند صد فرصت معامله، در اطلاعات تاریخچه بازار بدون خلأ و شکاف اطلاعات قیمت و پیروی از قوانین استراتژی می‌باشد. به نظر می‌رسد که کار زیادی باشد، اما درواقع همه این کارها فقط ۲-۳ روز وقت آخر هفته او را گرفته که نتایج معامله واقعی او، احتمالاً بسیار بهتر از بیل است.

بعد از این جان حساب واقعی را باز کرد و از آن زمان تا به حال موفق بوده است.

صرفه جویی در وقت

نتیجه‌گیری: اعتماد بر اساس پیش‌فرض‌های غلط پرهزینه است (“استراتژی‌ام را که در زمان نهار در حساب آزمایشی تست کردم کار می‌کرد. پس حالا می‌توانم در یک حساب واقعی از آن استفاده کنم”). چرا کسی این روش را انتخاب می‌کند؟ پیش از هر چیز، اگر شما نمی‌دانید که نتایج تستی را که با نرم‌افزار کارگزار دریافت کرده‌اید واقع‌بینانه نیست، پس چرا دنبال هر چیز دیگری غیر از آن هستید؟

علاوه بر این، بسیاری از مردم فکر می‌کنند انجام هر کار “کامل و درست” زمان زیادی طول می‌کشد. درواقع، عکس این قضیه وضعیتی است به همراه بورس‌تستر در مقابل حساب‌های آزمایشی: در بورس‌تستر شما بسیار سریع‌تر عمل خواهید کرد. البته، استفاده از نرم‌افزار کارگزاری که از قبل بوده و، بسیاری از مردم از آن استفاده می‌کنند، واضح است.

اما بیشتر این افراد سرمایه خود را از دست می‌دهند. به نتایج بخش دوم اعتماد نکنید استراتژی خود را در دوره زمانی بلندمدت تست کرده و در زمان اجرای آن صرفه‌جویی کنید. پس از آن، اعتماد و اطمینان شما بر اساس حقایقی مستحکم ساخته خواهد شد.

سریع‌ترین تجزیه و تحلیل معاملات در بازار سرمایه

بورس‌تستر سریع‌تر از هر نرم‌افزار دیگری به شما فرصت تست را می‌دهد. بیش از هر زمان دیگری، در وقت خود صرفه‌جویی کرده و نتایجی قابل اتکا به دست بیاورید. پایانه‌های کارگزار برای معاملات واقعی خوب هستند، اما نه برای تست و آزمایش. نرم‌افزار ما برای تست و پر کردن این خلأ اختصاص پیدا کرده است.

معامله بدون توقف در ۷ روز هفته

بسیاری از معامله‌گران علاقه‌مند به تمرینات آخر هفته هستند. با بورس‌تستر می‌توانید در ۷ روز هفته پیشرفت کنید. چنانچه برای توسعه و پیشرفت در معامله‌گری‌تان و درک بازار خیلی وقت صرف می‌کنید، دیگر نیازی نیست که به‌صورت طولانی مدت وقت‌تان را محدود به بازار نمایید: از روزهایی که وقتتان آزاد است، استفاده کنید و سعی کنید یادگیری معامله‌گری‌تان را کارآمدتر کنید.

قالب‌ها

با استفاده از بهینه‌سازی رابط کاربری جهت نیازهای شخصی‌تان به‌وسیله قالب‌ها، سرعت آماده شدن تست‌های معمول‌تان را افزایش دهید.

آمار

آمار معاملات خودکار

بورس‌تستر تمام معاملات سودآور و ضررده، میزان درآمد، افت سرمایه و سود، میانگین سود/ضرر، حداکثر کاهش سرمایه، مقدار معاملات با حداکثر سود/زیان، تعداد معاملات سودده/ضررده متوالی و بسیاری آمارهای دیگر را که برای شما مفید خواهند بود را با تجزیه و تحلیل ساخته و آماده می‌کند.

آمار

تجزیه و تحلیل گرایش‌های سود و ضرر

نمودار سود کمک خواهد کرد که بزرگ‌ترین تغییر در سرمایه، ارزش آنی سرمایه، بودجه احتیاطی و افت سرمایه را ببینید. این‌یک شاخص عالی برای رؤیت قوی‌ترین و ضعیف‌ترین پارامترها معامله‌گری شماست.

آمار

صدور آمار و تاریخچه معاملات به نرم‌افزار اکسل

تجزیه و تحلیل‌های سفارشی تاریخچه معاملاتی خود را به اکسل ارسال کنید. این گزینه به شما اجازه می‌دهد تا ابعاد و جوانب قوت و ضعف معاملات‌تان را خیلی بهتر درک کنید.

آمار

داده های تاریخچه قیمت

قابل استفاده برای تمام بازارهای مالی

نرم‌افزار بورس‌تستر قابلیت استفاده از داده‌های بازارهای مختلف را داراست. برای این منظور، کافی است به داده‌های بازار مورد نظرتان دسترسی داشته و بتوانید از آن، خروجی متنی (با قالب CSV) بگیرید. برای بازارهای ایران، این کار را می‌توانید به کمک نرم‌افزار متاتریدر ۵ (مفیدتریدر) انجام دهید که آموزش آن در صفحه آموزش انتقال داده از متاتریدر ۵ به بورس‌تستر ۴ ببنید.

همچنین آن دسته از افرادی که نرم‌افزار بورس‌تستر را از این وب‌سایت خریداری می‌کنند، بسته‌ای را به رایگان در اختیار می‌گیرند که داده‌های بازارهای جهانی را با کیفیت بالا در اختیار آن‌ها می‌گذارد. این خریداران می‌توانند به کمک این بسته، داده‌های تیک جفت‌ارزها و کالاها را از یک از معتبرترین کارگزاری‌های بین‌المللی دریافت کنند.

اما باید بدانید که نرم‌افزار بورس‌تستر به طور پیش‌فرض، امکان دریافت برخی اطلاعات بازارهای جهانی را داراست. ما در نرم‌افزار بورس‌تستر، اطلاعات دقیق ۱۶ سال گذشته بازارهای جهانی را در سه نوع اشتراک تهیه کرده‌ایم:

 • مقدماتی : داده‌های تاریخچه قیمت ۱ دقیقه کاملاً رایگان از کارگزاری Forexite (به‌صورت ماهانه به‌روز می‌شود)؛
 • استاندارد : داده‌های قابل خریداری تاریخچه قیمت ۱ دقیقه‌ای از ۱۰ کارگزار بزرگ (شامل ECN!). شما مجبور نیستید یکی از این کارگزاران را انتخاب کنید: همیشه اطلاعات بروز شده در این بسته موجود است – با تناوب به‌روز رسانی روزانه
 • VIP : داده‌های قابل خریداری قیمت‌های لحظه‌ای (تیک) از ۱۰ کارگزار بزرگ (شامل ECN!) با اسپرد شناور و واقع‌گرایانه‌ترین شبیه‌سازی حرکات قیمتی بازار. مناسب برای معاملات اسکالپ و مبتنی بر اخبار – با تناوب به‌روز رسانی روزانه

شما می‌توانید داده‌های رایگان باکیفیت (مناسب برای تست بسیاری از سناریوها) را انتخاب کنید و یا با خرید اشتراک خدمات داده، با دریافت داده‌های بسیار عالی تاریخچه قیمتی بازار از کارگزاران معتبر و معروف، به یک بک‌تست بی نقص دست پیدا کنید.

امکانات نرم افزار۱۶ سال اطلاعات یک‌دقیقه‌ایبرای تست استراتژی خود در یک دوره زمانی طولانی
امکانات نرم افزار۶ سال داده‌های قیمتی لحظه‌ای (تیک) برای دریافت داده‌های قیمتی دقیق‌ترین و بیشتر که احساس واقعی از معامله زنده در شبیه‌سازی را ممکن می‌سازد
امکانات نرم افزار۱۱۸ جفت ارزی که بیشترین حجم معاملات ر ا دارند معامله اکثر اقلام ناپایدار در خارج از فارکس علاوه بر ارزها
امکانات نرم افزارشاخص‌های صنعتی S&P 500, NASDAQ, Dow Jones و ۸ کالا محبوب برای داشتن یک جایگزین برای بازار ارز
امکانات نرم افزارطلا و نقرهاستراتژی خود را روی تغییرپذیرترین و غیر وابسته‌ترین اقلام‌های بازار امتحان کنید
امکانات نرم افزار۱۱ کارگزاربرای پیدا کردن اینکه کدام کارگزار بهترین نتیجه را به شما می‌دهد

اگر ترجیح می‌دهید داده‌ها را از منبع موردنظر خودتان وارد کنید، می‌توانید این کار را هم انجام دهید.

تنظیم پارامترهای دقیق کارگزاری شما

برای تطبیق برنامه با مشخصات کارگزار خود، می‌توانید این موارد را تغییر دهید :

 • اسپرد
 • ضریب اهرمی
 • بهره شبانه
 • سرمایه اولیه
 • کمترین فاصله تا قیمت
 • رقم‌های اعشار
 • بودجه احتیاطی (Margin)
 • بودجه احتیاطی محافظت‌شده (Hedged margin)
 • اندازه حجم معاملاتی (Lot)
 • و بسیاری از پارامترهای مختلف
 • و شبیه‌سازی برداشت و واریز به حساب

تست همه نوع بازار (سهام و آتی سکه ایران، جفت‌ارز، فلزات، سهام، CFD)

بورس‌تستر فقط به بازار ارز محدود نمی‌شود. هر بازاری را که شما اطلاعات قیمتی‌اش را داشته باشید (سهام، CFD‌ها و…) قابل شبیه‌سازی در بورس‌تستر است. افزون بر امکانات داخلی نرم‌افزار برای دریافت داده‌های بازارهای جهانی، می‌توانید به صورت دستی داده‌های بازار مورد نظر خود را (از جمله سهم و آتی سکه ایران) به صورت پرونده‌های CSV به برنامه وارد کنید.

تنها نکته مهم در کیفیت انجام بک‌تست، کیفیت داده‌های شماست. پیشنهاد ما، وارد کردن داده‌های یک-دقیقه و در صورت امکان، داده تیک بازار مورد نظرتان است. هر چه داده شما با کیفیت‌تر باشد، شبیه‌سازی نرم‌افزار بیشتر به شرایط واقعی بازار هدف نزدیک می‌شود.

فارکس تستر

معاملات خودکار

استراتژی‌های خودکار (اکسپرت‌ها)

استراتژی‌های خودکار (اکسپرت‌ها)

رباتبورس‌تستر اجازه انجام تست‌های استراتژی‌های خودکار (اکسپرت­‌ها) را می‌دهد.

برخی از مزایا این کار در زیر بیان‌شده است :

 1. شما می‌توانید استراتژی‌هایی را که بر اساس چند جفت ارز و چند دوره زمانی هستند را بک‌تست کنید.
 2. شما می‌توانید دقیقاً ببینید که چطور استراتژی‌تان در زمان واقعی اجرا می‌شود. در برنامه‌های دیگر نمودارها تا قبل از اتمام تست نمی‌توانند بازشوند. بورس‌تستر اجازه می‌دهد تا بسیاری از نمودارها را در حالی که استراتژی شما در حال تست است باز شوند (در هر دوره زمانی، با اندیکاتورهای اعمال شده، ابزارهای گرافیکی و غیره).
 3. بورس‌تستر به شما اجازه می‌دهد تا استراتژی‌ها را با داده‌های لحظه‌ای قیمت (تیک) واقعی که شامل فاصله قیمت خرید و فروش (Spread) می‌باشد، تست کنید. بنابراین حالا شما می‌توانید حتی اکسپرت­‌های اسکالپ را هم تست کنید.
 4. شما می‌توانید پارامترهای استراتژی را در حالی که آزمون در حال اجرا است (اندیکاتورها، شرایط بازار و غیره) تنظیم کنید. در نرم‌افزارهای دیگر، بک‌تست‌ها فقط با پارامترهای ثابت انجام می‌شوند. این قابلیت باعث صرفه‌جویی واقعی در زمان تست می‌شود.
 5. شما می‌توانید تست را متوقف کرده و وضعیت بازار را تجزیه و تحلیل نمایید. یا می‌توانید برای تجزیه و تحلیل رفتار استراتژی در لحظات خاص، به عقب رفته و دوباره حرکت کنید.
 6. در بورس‌تستر علاوه بر امکان تست هم زمان بیش از یک اکسپرت بر روی یک نماد، امکان تست هم‌زمان همان اکسپرت در نمادهای مختلف وجود دارد (به عنوان مثال در چندین نماد).
 7. در بورس‌تستر ضریب اهرمی، اختلاف قیمت خرید و فروش و بهره شبانه می‌تواند توسط کاربر برای هریک از جفت ارزها برای شبیه‌سازی شرایط نزدیک به بازار واقعی تعریف شود. این‌یکی دیگر از مزایای مهم بورس‌تستر است که باعث می‌شود نتایج حاصله دقیق‌تر از نرم‌افزار دیگر باشد.

اگر قصد دارید یک استراتژی خودکار ایجاد کنید، اما مهارت‌های برنامه‌نویسی را ندارید، با ما از طریق راه های زیر در تماس باشید. ما به شما در ایجاد استراتژی خودکار کمک خواهیم کرد.

 • ارسال درخواست از طریق ایمیل : info@mahdesarmaye.com
 • تماس مستقیم با کارشناس : ۰۹۳۳۰۷۲۰۰۶۴

استراتژی‌های خودکار (اکسپرت‌ها)

استراتژی‌های ترکیبی تست (خودکار + دستی)

آزمون استراتژی‌های ترکیبی (دستی + خودکار) در بورس‌تستر امکان‌پذیر می‌باشد. به عنوان مثال: شما وارد یک موقعیت معاملاتی به‌صورت دستی می‌شوید و خروج به‌صورت خودکار خواهد بود و یا برعکس. این قابلیت به شما این فرصت را می‌دهد تا خلاقانه ایده‌های مختلف‌تان را قبل از اینکه بخواهید وقت و تلاش‌تان را برای ساخت برنامه استراتژی‌های کاملاً خودکار بگذارید، تست کنید.

قابلیت اطمینان

گرفتن نتایج بهتر (قابلیت اطمینان بیشتر، منسجم‌تر، واقعی‌تر)

افرادی که از نرم‌افزار معاملات زنده (برنامه‌هایی که از کارگزار خود دریافت کرده‌اند) برای بک‌تست استفاده می‌کنند اغلب از آن شکایت دارند که استراتژی‌ها در مرحله آزمایش عالی عمل می‌کنند، اما در معاملات واقعی به‌خوبی کار نمی‌کنند. دلایل متفاوتی برای این موضوع وجود دارد.

بورس‌تستر دارای بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته است که تست را بسیار واقع‌گرایانه (شبیه‌سازی با ترکیب چندین استراتژی، تغییر قیمت خرید و فروش، و غیره) می‌کند. با این مزایا، بورس‌تستر در مقایسه با برنامه‌های دیگر در کلاس کار دیگری قرار دارد.

اگر شما مشکوک هستید که نتایج تست توسط یک کارگزار متقلب دستکاری‌شده است، می‌توانید اطمینان باشید که نتایج در بورس‌تستر، اطلاعاتی عینی و واقعی در مورد کیفیت استراتژی‌های‌تان به شما ارائه می‌دهد. زیرا بورس‌تستر مستقل و جدا از حساب کارگزاری شما است.

بورس‌تستر را به‌صورت کاملا رایگان و با محدودیت‌های بسیار کمی نسبت به نسخه غیر رایگان امتحان کنید و به این ایده برسید که تا وقتی که نرم‌افزار معاملات بورس کارهای شما را جای شما انجام می‌دهد چند ساعت در زمان شما در هر هفته صرفه‌جویی خواهد شد.

هنگامی که شما رقم این ساعت‌ها را ضرب در ارزش هر ساعت از کار روزانه خودتان کنید ارزش واقعی آن را متوجه خواهید شد. پیشرفت‌های موجود در حساب کارگزاری شما حتی تا این لحظه موفقیت به‌حساب نمی‌آید.

فقط نگاهی به تاریخچه معاملاتی خود کرده و آن را با نتایج تست در بورس‌تستر مقایسه نمایید. ما مطمئن هستیم که بدون توجه به موقعیتی که شما در حال حاضر در آن قرار دارید، شما از بورس‌تستر بیشتر از آنچه که برای خرید آن پرداخت کرده‌اید، سود خواهید برد. ممکن است کارگزارتان آن را دوست نداشته باشد، اما هر کس دیگری (ما و شما) با این نتایج خوشحال خواهیم بود.

کنترل

کنترل سرعت عملیات تست

کنترل سرعت عملیات تست

نوار پیمایش به شما اجازه می‌دهد تا سرعت شبیه‌ساز را تنظیم کنید. شما می‌توانید به عنوان مثال سرعت را به زمان واقعی (همانند بازار واقعی) تنظیم کنید. این حالت شبیه‌سازی بیشترین احساس واقعی را در کسب تجربه معامله‌گری دستی آنلاین به شما می‌دهد. یا می‌توانید سرعت تست را بیشتر کنید تا از داده‌های چند ساله در عرض چند دقیقه عبور کنید؟

ذخیره و گشودن چندین پروژه

استراتژی‌های خود را آزمایش کنید، متوقف کنید و هرزمانی که می‌خواهید، ادامه دهید. برای مثال، ممکن است شما تعدادی استراتژی را یک روز شروع کنید و روز دیگر به پایان برسانید. یا ممکن است تست‌های خود را برای مدت تعطیلات متوقف کنید. برنامه شما هر چه باشد، با بورس‌تستر، شما کنترل کاملی بر اجرای تست خواهید داشت.

شما می‌توانید پروژه تست خود را برای استفاده‌کنندگان دیگر بورس‌تستر ارسال کنید. اگر شما یک دوست کاری دارید و یا مربی دارید که می‌تواند شمارا راهنمایی کند این فوق‌العاده ارزشمند است. در غیر این صورت برای کسانی که فارکس تستر ندارند، شما باید تصاویر و جزئیات را در ایمیل توضیح داده و ارسال کنید.

حرکت در گام‌های زمانی تنظیم شده

در این حالت، به جای حرکت خودکار و پیوسته به سمت جلو، شبیه‌ساز با هر کلیک به صورت مضاربی از دقیقه و یا ساعت حرکت می‌کند. شما می‌توانید با فشار دادن کلید «فاصله» به شمع بعدی در نمودار حرکت کنید. این گزینه وقتی مفید است که استراتژی شما نیاز دارد تا بعد از بسته شدن شمع جاری وارد عمل شود و واکنش نشان دهد.

قاب‌های زمانی موردنظر خودتان را بسازید

در صورت نیاز به تست کردن استراتژی در یک دوره زمانی خاص که به‌طور پیش‌فرض تعریف نشده است، شما به راحتی می‌توانید دوره زمانی موردنظرتان را ایجاد کنید. (معامله در قاب زمانی ۳ دقیقه یا ۸ ساعته چه طوره؟)

کنترل سرعت عملیات تست

درس گرفتن از اشتباهات

انتقال تاریخچه معاملات از نرم‌افزار متا تریدر

تیم‌های ورزشی حرفه‌ای بازی‌های خود را بر روی ویدیو بررسی می‌کنند. که آن را بررسی بعد از عمل (AAR= After Action Review) می‌نامند و در بسیاری از زمینه‌های حرفه‌ای استفاده می‌شود.

بورس‌تستر به شما این امکان را می‌دهد که از این ابزار یادگیری عالی برای معاملات خود استفاده کنید: تاریخچه معاملات را از متا تریدر به بورس‌تستر انتقال دهید و معاملات خودتان را ببینید و در جریان بازبینی و پخش معاملات، قضاوت و تصمیم‌گیری نمایید به‌قدری که بتوانید اطمینان حاصل کنید کاملاً تا عمیق‌ترین بخش تجزیه و تحلیل معاملات بورس پیشرفته‌اید هر آن چیزی را که شما دوست داشتید مرور نمایید

در حال حاضر می‌توانید: احساساتتان و یا زمانی که نیاز داشتید به‌صورت دستی معامله‌ای را در شرایط ناآرام بازار وارد کنید. دوباره مربی و یا دوستان همکارتان می‌توانند ببینند و به شما مشاوره دهند. اگر پولتان را ازدست‌داده‌اید، اما نمی‌دانید چه اتفاقی افتاده است، می‌توانید به‌سرعت آن را در پخش مجدد معاملات مشاهده کنید. اگر شما از اشتباهاتتان مطلع شوید، فقط می‌توانید از آن‌ها درس بگیرید. و اگر شما برنده شوید، پس با تعریف یک استراتژی بر اساس آن روش سرمایه‌گذاری کنید.

درس گرفتن از اشتباهات

درس گرفتن از اشتباهات

هر معامله‌گری احتمالاً پیش از آنکه یاد بگیرد مانند یک حرفه‌ای در بازار سرمایه معامله کند، سهم خودش را از اشتباهات می‌سازد. اما آیا بهتر نیست که از اشتباهات‌تان در زمان بک‌تست درس بگیرید تا در زمان معاملات واقعی؟ تست کنید، به هر تعداد از شمع‌های قبل بروید و دوباره شروع کنید.

سادگی

رابط کاربرپسند

تمام رابط کاربری (آیکون‌ها، دکمه‌ها، منوها، ابزار راهنمای نکات مهم، …) به نحوی تنظیم می‌شوند که ما امیدواریم درک درستی از نحوه استفاده از بورس‌تستر را به‌آسانی و به‌صورت بصری به شما منتقل کنند.

شبیه‌سازی بازار زنده با داده‌های تاریخچه قیمت با دسترسی به بالاترین سطح واقع‌گرایی

رابط بورس‌تستر بسیار شبیه به نرم‌افزار متاتریدر است. اگر شما یک کاربر متاتریدر هستید، با بورس‌تستر کاملا احساس می‌کنید در خانه خودتان هستید. به همین ترتیب، هر آنچه که در بورس‌تستر تمرین می‌کنید، به‌طور مستقیم در معاملات زنده با متاتریدر قابل اجرا است.

باید ابزار داشته باشید

اندیکاتورها و نوسانگرها

بورس‌تستر دارای بسیاری از اندیکاتورها و نوسانگرهای درون‌سازی شده است، بنابراین شما می‌توانید بر اساس این ابزارها سیستم‌های معاملاتی خود را تست کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید هر اندیکاتور سفارشی با کمک راهنمای API ما ایجاد کنید.

اندیکاتورها و نوسانگرها

تعداد زیادی ابزارهای گرافیکی

در بورس‌تستر شما می‌توانید خطوط روند، افقی، عمودی و خطوط چندتایی، تمام ابزارهای فیبوناچی مانند اصلاح، گسترشی، بادبزن، کمان‌ها و ناحیه زمانی را استفاده کنید. ما همچنین یک روش منحصربه‌فرد و آسان برای نشان دادن امواج الیوت در نمودار را ارائه کرده‌ایم.

بگذارید معاملات در سود بمانند و ادامه پیدا کنند

از حد ضرر متحرک برای محدود کردن ضررها به هنگام برگشت قیمت استفاده کنید و معاملات در سود را خیلی زود نبندید.

سفارشی سازی

از انواع نمودارهای مختلف استفاده کنید

بورس‌تستر اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خودتان را در استفاده از نمودارهای شمعی ژاپنی، بارها، بارهای محدوده، خطوط، و نمودارهای سفارشی مانند هیکن اشی ارتقا دهید. تمام نمودارها (صرف‌نظر از نوع آن‌ها) هماهنگ هستند و می‌توانند به‌طور هم‌زمان استفاده شوند.

سفارشی سازی نرم افزار

تمام اطلاعات لازم در مورد بارها و اندیکاتورها را در یک مکان داشته باشید.

سفارشی سازی نرم افزار

ظاهر نمودار را سفارشی کنید

ظاهر بصری پایانه معاملات را همانند محیط کاری خود تنظیم کنید.

سفارشی سازی نرم افزار

فضای کاری خود را در صورت نیاز ساماندهی کنید

پنجره‌ها را می‌توانید با روش‌های مختلف تنظیم کنید. آن‌ها را به‌صورت افقی قرار دهید و تمام اطلاعات لازم را در یک نگاه ببینید آن‌ها را به سبک آبشاری بچینید و به راحتی آن‌ها را با یک کلیک انتخاب کنید. اگر مانیتورهای زیادی دارید، می‌توانید اندازه برنامه را تنظیم کرده و سپس نمودارها را بر روی هر مانیتور قرار دهید.

سفارشی سازی نرم افزار

سفارشات از پیش تعریف شده و گروهی از سفارشات را با یک کلیک باز کنید

گروهی از سفارشات آنی و یا سفارشات شرطی را تنظیم کنید و آن‌ها را با یک کلیک ماوس یا با فشار دادن کلید میانبر فعال کنید. به عنوان مثال، اگر معاملات شما بر اساس رویدادهای مهم خبری باشد این ویژگی می‌تواند مفید باشد.

تسهیلات فضای کاری

رابط چندزبانه همراه با پشتیبانی از زبان فارسی

این برنامه در زبان‌های متعددی از جمله انگلیسی، ژاپنی، پرتغالی، روسی، ویتنامی، اسپانیایی، لهستانی، مجارستانی، آلمانی، چکی، هلندی، چینی (ساده‌شده و سنتی)، نروژی، اندونزیایی، اسلواکی، ایتالیایی، تایلندی، ترکی و عربی در دسترس است. امکان استفاده از برنامه به زبان فارسی نیز به کوشش شرکت مهد سرمایه فراهم آمده است.

تسهیلات فضای کاری

تنظیم حد سود و حد ضرر با کمترین کلیک

تسهیلات فضای کاری

در حال حاضر سطوح حد سود و ضرر را می‌توان با چند روش کاربرپسند تنظیم کرد:

 • تعریف مستقیم در نمودار با استفاده از «قطره‌چکان»
 • تعریف حدود به‌صورت واحد اندازه‌گیری پیپ
 • واردکردن قیمت

تصویربرداری از صفحه با یک کلیک

تسهیلات فضای کاری

داشتن یک دفترچه یادداشت با توضیحات و تصاویر دقیق برای هر معامله، هم برای انعکاس تفکرتان و آموزش و هم دیدن نظرات مربیان، دوستان، دانش آموزان (اگر شما یک معلم هستید) در انجمن‌ها بسیار ارزشمند است.

پشتیبانی

پشتیبانی

راهنمایی کامل توسط تیم پشتیبانی ما و انجمن

هر زمان که سؤالی یا مشکلی در مورد بورس‌تستر دارید، تیم پشتیبانی ما به شما کمک خواهد کرد. با ما از طریق ایمیل تماس بگیرید. بسیاری سؤالات در بخش سؤالات متداول (FAQ) در صفحه اصلی بورس‌تستر و انجمن پاسخ داده شده‌اند. هدف ما این است که تا حد ممکن از شما یک کاربر حرفه‌ای در بورس‌تستر بسازیم.

 • تلفن : ۲۶۷۰۳۹۶۵-۰۲۱ | ۲۶۷۰۳۹۷۱-۰۲۱
 • تماس مستقیم با کارشناس : ۰۹۳۳۰۷۲۰۰۶۴
 • ایمیل شرکت : info@mahdesarmaye.com
 • آدرس سایت : www.mahdesarmaye.com
برگشت به بالا