رفتن به محتوای اصلی

مهد سرمایه
شرکت مهد سرمایه به عنوان شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی در کشور، فعالیت های خود را با هدف ارتقای کیفیت معاملات و رفع نیاز تکنولوژی آموزشی با عرضه به‌روزترین دانش و ابزارهای این رشته در قالب‌های مختلف ارائه می‌کند.

با ما تماس بگیرید

کارشناس فروش : 09330720064
تماس با شرکت : 26703971-021 | 26703965-021
ایمیل شرکت : info@mahdesarmaye.com
آدرس شرکت : تهران ، خیابان پاسداران ، روبروی نگارستان اول ، کوچه اکرمی ، پلاک ۱۲ ، بلوک غربی ، شماره ۳۹
بورس تستر نرم افزاری است که معاملات در بازار فارکس را شبیه سازی می کند.
فیلم آموزشی ( انگلیسی )

شروع سریع

آموزش ویدئویی که به شما اجازه می‌دهد تا با سرعت تست استراتژی‌های دستی و خودکار را فقط با استفاده از ویژگی‌های مهم و اساسی برنامه شروع کنید.

نصب

این آموزش ویدئویی نحوه دانلود بورس‌تستر ۴ را از طریق وب‌سایت توضیح می‌دهد. پس از تکمیل دانلود، شما باید نرم‌افزار بک‌تست خود را از طریق یک فرایند ساده نصب کنید. وقتی تمام مراحل لازم انجام شد، می‌توانید از نسخه آزمایشی شبیه‌ساز بورس‌تستر بدون محدودیت زمانی استفاده کنید.

ضمنا این راهنما را هم ببینید : نصب و راه اندازی

مرکز داده

این ویدیو به شما کمک می‌کند تا نحوه استفاده از مرکز داده بورس‌تستر را درک کنید. شما می‌توانید داده‌های با کیفیت بالا را از سرور ما یا از یک فایل روی کامپیوترتان به نرم‌افزار وارد کنید، داده‌ها را به یک فایل صادر کنید، مشخصات بک‌تست، کارگزاران و مناطق زمانی را تغییر دهید. نمادها را اضافه و یا حذف کنید؛ و کیفیت و کمیت داده‌ها را ارزیابی کنید.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : مرکز داده

وارد کردن داده ها

کاربران بورس‌تستر ۴ فرصتی برای دانلود داده‌ها از کارگزاران مختلف را به دو روش دارند. وقتی داده‌ها را از سرور بروز می‌کنید، می‌توانید دوره و نوع داده را انتخاب کنید. اگر داده‌ها را از یک فایل وارد کنید، نمی‌توانید هیچ پارامتری را تغییر دهید.

شما همچنین می‌توانید عملکردهای گروهی اعمال کنید و داده‌های هر تعداد نماد را به صورت همزمان دانلود و یا تنظیمات‌شان را تغییر دهید.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : وارد کردن داده ها

پروژه ها

در بورس‌تستر ۴ ، تمام تست‌ها در پروژه‌ها انجام می‌شود. پروژه مجموعه‌ای از تنظیمات، از جمله جفت ارز انتخاب شده، محدوده زمانی جفت ارز، روش تولید قیمت‌های لحظه‌ای(تیک)، منطقه زمانی و تاریخ شروع تست می‌باشد.

کاربر به راحتی می‌تواند استراتژی‌های مختلفی را در نمادهای مختلفی تست کند. تست را در هر نقطه متوقف کند به یک پروژه جدید برود و سپس به تست بازگردد و دوباره آن را ادامه دهد.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : ایجاد پروژه جدید

شروع تست

این آموزش اطلاعاتی را در مورد سه روش ارائه می‌دهد که به شما اجازه می‌دهند تا از همان ابتدا، از یک تاریخ از پیش تعیین شده و یا ادامه تست از نقطه قبلی، تست را شروع کنید. شما همچنین می‌توانید به چگونگی کم و زیاد کردن سرعت تست و حرکت آسان از باری به بارهای دیگر و یا حتی به مقداری از پیش تعیین شده برای بارها، دست پیدا کنید. همچنین امکان تنظیم دوره به روز رسانی نمودار وجود دارد.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : شروع تست

ثبت سفارش ها

در این ویدیو ما توضیح می‌دهیم که چگونه انواع مختلف سفارشات را ثبت کنید. بورس‌تستر امکان تست استراتژی‌تان را با ارسال سفارشات آنی و سفارشات شرطی فراهم کرده است. شما همچنین می‌توانید سفارش‌ها را با یک کلیک تغییر دهید، ببندید یا حذف کنید. معامله‌گری را یاد بگیرید و حتی کیفیت استراتژی خود را با استفاده از ابزارهای ویژه برای تنظیم و ارسال سریع سفارشات توسعه دهید: سفارشات را با مقدار زیادی از پارامترهای از پیش تعریف شده تنظیم و ارسال کنید.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : ثبت سفارش ها

ویرایش سفارش ها

این آموزش به شما نحوه تغییر پارامترهای اصلی سفارشات آنی و سفارشات شرطی را نشان می‌دهد. شما می‌توانید بسیار سریع حد ضرر و حد سود و حد ضرر شناور را تغییر داده و می‌توانید قیمت سفارشات شرطی را نیز تغییر دهید. و به طور معمول بورس‌تستر شما را قادر می‌سازد تا از چند راه برای انجام این کار اقدام نمایید.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : ویرایش سفارش ها

استفاده از اندیکاتورها

اندیکاتورها و نوسانگرها اساساً بخش اصلی اکثر استراتژی‌های امروزی هستند. به همین دلیل است که شما باید بدانید چگونه آن‌ها را در نمودار خود قرار دهید و چگونه تنظیمات مربوط به آن‌ها مانند دوره‌ها، رنگ‌ها و دوره‌های زمانی که آن‌ها نمایش داده خواهند شد را انجام دهید. بورس‌تستر برای شما ۴۵ اندیکاتور مختلف برای هر سلیقه‌ای آماده کرده که تقریباً هر نوع استراتژی را پوشش می‌دهد.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : استفاده از اندیکاتور ها

استفاده از ابزار گرافیکی

این آموزش ویدئویی در مورد ابزارهای مهم تجزیه و تحلیل تکنیکال است که می‌توانید در برنامه بک‌تست‌تان استفاده کنید، را به شما توضیح خواهد داد. شما به خطوط افقی، عمودی، خط روند، اشکال، ابزار فیبوناچی، نمادهای موج، برچسب‌های متن و بسیاری از ابزارهای مفید دیگر دسترسی خواهید داشت.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : استفاده از ابزار گرافیکی

استفاده از قالب ها

یک قالب مجموعه‌ای کامل از پیکربندی پنجره است که شامل اندیکاتورها، ابزار‌های گرافیکی و طرح‌های رنگی است. یک نمودار را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید، آن را به عنوان یک الگو ذخیره کنید و سپس این تنظیمات را فقط با چند کلیک به هر نمودار دیگر اعمال کنید.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : استفاده از قالب ها

اکسپرت ها

اکسپرت (EA) برنامه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های خود را در حالت خودکار تست کنید. با یک اکسپرت، معامله‌گر می‌تواند یک استراتژی معامله‌گری را بر روی چندین سال از داده‌های قیمتی برای چند دقیقه تست کند. علاوه بر این، درست بعد از اولین تست شما می‌توانید یک تست جدید با تغییر پارامترهای اکسپرت شروع کنید و در نهایت مناسب‌ترین مقادیر را برای هر پارامتر پیدا کنید یا یک بار برای همیشه استراتژی را رد کرده و قانع شوید که استراتژی سودآور نیست.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : استفاده از اکسپرت ها 

نماها ( تنظیمات نمودار )

بورس‌تستر ۴ شامل ۶ گزینه برای چگونگی نمایش نمودار، ۹ گونه پنجره جهت نمایش اطلاعات مهم در مورد تست، توانایی سفارشی کردن کامل نماهای نمودار با توجه به نیازهای شما و گزینه‌های سودمند دیگری را به خوبی مهیا کرده است.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : نماها (تنظیمات نمودار)

آمارها

این آموزش نحوه استفاده از پنجره «آمار» را برای تجزیه و تحلیل نتایج تست نشان می‌دهد. نمودار سود اطلاعات مشابه را نه به شکل اعداد بلکه به صورت نمای خیلی مناسب گرافیکی ارائه می‌دهد. شما همچنین می‌توانید تمام آمار را برای تجزیه و تحلیل دقیق‌تر و رتبه بندی نتایج به اکسل صادر کنید.

ضمناً این راهنما را هم ببینید : آمار ها 

ثبت نام

این آموزش نحوه ثبت‌نام بورس‌تستر ۴ را نشان می‌دهد.

برگشت به بالا