رفتن به محتوای اصلی

مهد سرمایه
شرکت مهد سرمایه به عنوان شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی در کشور، فعالیت های خود را با هدف ارتقای کیفیت معاملات و رفع نیاز تکنولوژی آموزشی با عرضه به‌روزترین دانش و ابزارهای این رشته در قالب‌های مختلف ارائه می‌کند.

با ما تماس بگیرید

کارشناس فروش : 09330720064
تماس با شرکت : 26703971-021 | 26703965-021
ایمیل شرکت : info@mahdesarmaye.com
آدرس شرکت : تهران ، خیابان پاسداران ، روبروی نگارستان اول ، کوچه اکرمی ، پلاک ۱۲ ، بلوک غربی ، شماره ۳۹
بورس تستر نرم افزاری است که معاملات در بازار فارکس را شبیه سازی می کند.
داده رایگان

داده تیک با کیفیت بازارهای جهانی

آن دسته از افرادی که نرم‌افزار بورس‌تستر را از این وب‌سایت خریداری می‌کنند، بسته‌ای را به رایگان در اختیار می‌گیرند که داده‌های بازارهای جهانی را با کیفیت بالا در اختیار آن‌ها می‌گذارد. این خریداران می‌توانند به کمک این بسته، داده‌های تیک جفت‌ارزها و کالاها را از یک از معتبرترین کارگزاری‌های بین‌المللی دریافت کنند.

دریافت داده‌های جهانی

داده یک دقیقه با حساب مقدماتی

با داشتن حساب مقدماتی، به داده‌های ۱۶ جفت‌ارز و قیمت‌های جهانی طلا و نقره دسترسی خواهید داشت. این داده بازارهای جهانی از یک کارگزار گرفته شده و به صورت ماهانه به روز می‌شود. دقت این داده‌ها در حد ۱ دقیقه و دارای ۴ رقم اعشار است. لذا، داده تیک و کارمزد شناور را شامل نمی‌شود. برای مقایسه حساب مقدماتی با حساب استاندارد،بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خدمات داده بورس‌تستر

داده‌های سهام و آتی سکه بازار ایران

به کمک نرم‌افزار «مفیدتریدر» می‌توانید تاریخچه قیمتی سهام‌های حاضر در بورس اوراق بهادار تهران و نیز نمادهای آتی سکه را در قاب‌های زمانی پایین استخراج کرده و در قالب پرونده CSV به بورس‌تستر وارد کنید. برای اطلاع از شیوه استفاده از داده‌های سهام و آتی سکه به بورس‌تستر،بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش انتقال داده از متاتریدر ۵ به بورس‌تستر ۴ 

برگشت به بالا