رفتن به محتوای اصلی

مهد سرمایه
شرکت مهد سرمایه به عنوان شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی در کشور، فعالیت های خود را با هدف ارتقای کیفیت معاملات و رفع نیاز تکنولوژی آموزشی با عرضه به‌روزترین دانش و ابزارهای این رشته در قالب‌های مختلف ارائه می‌کند.

با ما تماس بگیرید

کارشناس فروش : 09330720064
تماس با شرکت : 26703971-021 | 26703965-021
ایمیل شرکت : info@mahdesarmaye.com
آدرس شرکت : تهران ، خیابان پاسداران ، روبروی نگارستان اول ، کوچه اکرمی ، پلاک ۱۲ ، بلوک غربی ، شماره ۳۹
بورس تستر نرم افزاری است که معاملات در بازار فارکس را شبیه سازی می کند.
خدمات داده بورس تستر
انواع اشتراک داده‌های گذشته بازارهای جهانی
مبتدیاستاندارد

(داده قیمت های لحظه ای)

حرفه ای

(داده قیمت های لحظه ای)

تعداد نماد ها۱۸۱۱۸۱۱۸
تعداد کارگزار ها۱۱۱۱۱
نتایج دقیق در دوره های زمانیD1-W1H1-W1M1-W1
تکرار بروزرسانیماهانهروزانهروزانه
داده های یک دقیقه ایامکانات نرم افزارامکانات نرم افزارامکانات نرم افزار
داده های ۴ رقم اعشارامکانات نرم افزارامکانات نرم افزارامکانات نرم افزار
داده های ۵ رقم اعشارامکانات نرم افزارامکانات نرم افزار
داده های لحظه ای قیمتامکانات نرم افزار
کارمزد شناورامکانات نرم افزار
قیمترایگان۴۰ دلار / ماهانه

۲۲۹ دلار / سالانه

۴۷۹ دلار مادام العمر

۵۰ دلار / ماهانه

۲۴۹ دلار / سالانه

۴۹۹ دلار / مادام العمر

خدمات داده بورس تستر

داده‌های گذشته بازارهای جهانی

خدمات رایگان و فروشی

آیا تا به حال سعی در پیدا کردن داده‌های گذشته بازارهای جهانی با کیفیت بالا در اینترنت کرده‌اید؟ اگر پاسختان مثبت است، پس شما می‌دانید دریافت حداقل داده‌های نازل که قیمت‌های لحظه به لحظه‌ای هم ندارند چقدر سخت است. ما دقیقا می‌دانیم چه احساسی دارید در حالی که هزاران سایت را مرور می‌کنید، هزینه‌های زیادی را صرف می‌کنید و در بازگشت هیچ چیزی به دست نمی‌آورید. از این لحظه می‌توانید برای همیشه تمام آن مشکلات را فراموش کنید. برای به دست آوردن داده‌های رایگان بازارهای جهانی، نیازی نیست که ثبت نام کنید و یا چند روز یا حتی چند هفته منتظر بمانید تا بتوانید آن را دانلود کنید.

هر معامله‌گری نیاز دارد تا استراتژی خود را با داده‌های تاریخچه قیمت کارگزار خودش بک‌تست کند.

به عنوان مثال: تصور کنید که یک بوکسور هستید و ۷ روز هفته را برای مبارزه تمرین می‌کنید. شما فیلم‌هایی از مبارزه حریف خود را می‌بینید، حرکت‌های خاص او را یاد می‌گیرید، روش‌هایی را برای خنثی کردن نقاط قوت او و بهبود نقاط ضعف خود، ابداع می‌کنید. سپس شما در رینگ قرار می‌گیرید و ناگهان متوجه می‌شوید که قصد دارید با یک حریف که پیش از این هرگز ندیده‌اید مبارزه کنید. به هر حال افرادی که مسئول مبارزه هستند، شخصی را که شما باید با او مبارزه می‌کردید را با یک بوکسور دیگر عوض کردند. تمام آماده‌سازی‌های شما کاملا بی‌فایده بود: شما در همان زمان ناامید و شوکه شده‌اید. اگر شما خودتان را بر روی داده‌های یک کارگزار تعلیم دادید و بعد از آن با داده‌های تاریخچه قیمت یکی دیگر از کارگزاران معامله کنید، همین اتفاق در بورس اتفاق می‌افتد.

راه حل: برای جلوگیری از این مسئله خیلی ضروری، شما از همان ابتدا باید از نرخ ‌های تاریخچه قیمت کارگزار بورس خودتان استفاده کنید. منبع داده‌های فروشی بازار ما از ۱۰ کارگزار مختلف برای نتایج دقیق‌تر گرفته شده است.

هر معامله‌گری باید انتخابی از ابزارهای قابل معامله داشته باشد.

هیچ کس نباید انتخاب خود را محدود به رایج‌ترین ارزها نماید. تعداد زیادی از معامله‌گران وجود دارند که مایل به معامله ارزها اصلی و ارزهای متقاطع هستند. اما همچنین تعداد زیادی از افرادی که می‌خواهند ارزهای کشورهای خود را معامله کنند هم وجود دارد. برخی دیگر میل دارند نحوه معامله کردن جفت ارزهای بسیار نادر، سهام‌های محبوب، شاخص‌ها و کالاها را یاد بگیرند.

خدمات فروشی ‌بورس‌تستر به شما این امکان را می‌دهد که تمام ۱۱۸ نماد (به جای ۱۸ نماد در نوع اشتراک مقدماتی) را دریافت کنید. چرا تعداد کمتر را انتخاب می‌کنید وقتی می‌توانید با پرداخت‌های مناسب‌تر، همه نمادها را دریافت کنید؟ معاملات طلا، شاخص صنعتی داو جونز و روبل روسیه؛ استفاده از نقره، سهام IBM، دلار هنگ کنگ و S&P500.

راه حل: هر دلاری که برای آموزش‌تان صرف می‌کنید بعدا باعث افزایش درآمد‌تان خواهد شد. هرگز از سرمایه‌گذاری برای کسب دانش و مهارت‌های خودتان نگذرید!

داده‌های لحظه‌ای قیمت

داده‌های تیک، شرایط واقعی و ساده‌سازی نشده بازار را نشان می‌دهد. اگر قیمت در شمع فعلی ۴۵ بار تغییر کرد، شما باید همه این تغییرات را ببینید. داده‌های ۱ دقیقه فقط ۴ قیمت را برای شما نشان می‌دهد: قیمت‌های باز شدن، بالا، پایین و بسته شدن.

به عنوان مثال: تصور کنید که شما از یک استراتژی کوتاه‌مدت یا یک استراتژی اسکالپ استفاده می‌کنید. شما از منبع داده‌های رایگان استفاده می‌کنید که فقط ۴ قیمت در هر شمع ۱ دقیقه‌ای را فراهم می‌کند. برای استراتژی‌های بلند مدت این گزینه کافی است، اما اگر معاملات شما کمتر از یک دقیقه طول بکشد؟ اکثر روش‌های اسکالپ دستورات خود را در ۲۰-۳۰ ثانیه بسته و هر تیک برای نتیجه نهایی، فوق‌العاده اهمیت دارد. با داده‌های تیک، شما همچنین نزدیک‌ترین شرایط به بازار واقتی را حس خواهید کرد. این یک عامل حیاتی در رشد روانی شما به عنوان یک معامله‌گر است.

راه حل: داده‌های قیمت لحظه‌ای (تیک) را خریداری کنید و همانند بازار واقعی دست به معامله کردن بزنید.

نه تنها قیمت و حجم معاملات در بازارهای جهانی تغییر می‌کند، بلکه کارمزد نیز بسته به شرایط مختلف بازار دچار تغییر می‌شود. قبل و خصوصاحین انتشار خبرهای مهم، کارمزد می‌تواند به طور قابل توجهی تغییر یابد. شما ممکن است معاملات در شرایط عادی را به خوبی یاد بگیرید، و بعد به یک بازار واقعی وارد شوید و متوجه شوید دانش و تجربه شما چیزی برای مواجهه با واقعیت ندارد.

راه حل: داده‌های با کیفیت بالا تاریخجه قیمت را خریداری کرده و از همان ابتدا با شرایط واقعی بازار خو بگیرید.

معامله‌گران علاقه‌مند به استفاده از اطلاعات مالی تاریخی آخرین رویدادها هستند. قطعا مفید است که سیستم معاملاتی خود را بر روی داده‌های تاریخچه قیمت از سال‌های گذشته تست کنید، اما اکثر افراد می‌خواهند آنها را بر روی داده‌های تاریخچه قیمت لحظه‌ای روز گذشته تست کنند.

مثال ۱: اگر امروز ۱۴ فوریه است، پس باید ۲ هفته دیگر منتظر بمانید تا استراتژی خود را با داده‌های تاریخچه قیمت فوریه بک‌تست کنید. با سرویس‌های فروشی، فرصتی برای دانلود داده‌های امروز بازار و روز بعد ارائه می‌شود.

مثال ۲: شما در محل کار بودید و فرصت‌های معاملات خوبی که بعدازظهر اتفاق افتاده را از دست داده‌اید. شما دو گزینه برای انتخاب دارید: احساس بد نسبت به این اتفاق داشته باشید و یا فردا این بخش داده را دانلود کنید و آزمایش کنید که چگونه استراتژی شما در این شرایط اجرا می‌شود.

راه حل: ماه‌ها منتظر نمانید! هم اکنون آن را خریداری کنید.

ما صادقانه اعلام می‌کنیم که اطلاعات خدمات رایگان ما از کارگزار فارکسیت (Forexite) با کیفیت متوسط است. این یک محدودیت نسبتا خوب و معقول برای مشتریان ما است – که معامله‌گران جدی را از مبتدی‌ها متمایز می‌کند. زیرا معامله‌گران جدی داده‌های با کیفیت بالا را دریافت خواهند کرد.

بعضی از مردم اغلب شکایت دارند که باید علاوه بر بورس‌تستر، داده‌ها را نیز خریداری کنند. زمانی که شما یک ماشین خریداری می‌کنید، انتظار ندارید که بنزین رایگان در طول زندگی داشته باشید. شما ممکن است کمی بنزین برای شروع داشته باشید، اما بعد از آن شما باید بنزین بیشتری بخرید. ما بنزین رایگان (اطلاعات) را برای استراتژی‌های‌تان ارائه می‌کنیم. اگر می‌خواهید بهترین داده‌ها را بدست آورید، می‌توانید آن را از سایت ما خریداری کنید.

راه حل: دریافت داده‌های فروشی، ابزار دقیق و با کیفیتی را به شما ارائه می‌دهد.

داده‌های تاریخی قیمت‌ها در بازار جهانی برای بک‌تست و معامله کردن ضروری است. این داده‌ها را می‌توان با سوخت مقایسه کرد و نرم‌افزاری که از این داده‌ها استفاده می‌کند مانند موتور است. بدون مجموعه‌ای از داده‌های با کیفیت قیمت لحظه‌ای، تحلیل بازار و انجام معاملات یا تصمیم گیری در مورد آنها غیر ممکن است. مهم نیست که موتور شما چقدر عالی است؛ خودرو شما بدون سوخت، بی فایده است.

اکثر افرادی که در بازارهای مالی هستند در حال تلاش برای پیدا کردن داده‌های قیمت لحظه‌ای (تیک) هستند. دلیل آن ساده است: داده‌های خوب و استاندارد تاریخچه قیمت می‌تواند این تضمین را ایجاد کند که نتایج به دست آمده شما درست است. استراتژی شما می‌تواند فوق العاده باشد، اما اگر از اطلاعات تاریخچه قیمت بازار خوب استفاده نکنید، هرگز از کیفیت این استراتژی مطلع نخواهید شد. فقط موقعیتی را تصور کنید که شما از داده‌های تاریخچه قیمت بد استفاده می‌کنید. در این مورد شما تصمیم گیری می‌کنید و استراتژی خود را اصلاح کنید. اما پس از آنکه شما به بازار واقعی بروید متوجه می‌شوید که دانش و مهارت‌های شما در آنجا کار نمی‌کند. احتمالا شما احساسات خودتان را سرزنش خواهید کرد. شاید فکر می‌کنید که همه چیز مربوط به بازار است که به سرعت تغییر می‌کند و توجه خودتان را از به روز نبودن داده‌ها دور می‌کنید. اما عامل کلیدی، منبع داده‌های شما هستند. اگر شما در حال حاضر از چنین منبع داده‌های بازار، استفاده می‌کنید، و بسیار مورد توجه شماست، پس همه چیز بی ارزش است.

خدمات بورس تستر
خدمات داده بورس تستر

سفارش داده‌های لحظه به لحظه با کمترین قیمت ممکن است !

خدمات داده بورس تستر

بورس‌تستر به شما امکان می‌دهد بهترین اطلاعات تاریخچه قیمت بازارهای جهانی را به دست آورید. در حال حاضر آن را از سرورهای‌ما دانلود کنید و هرگز نباید در مورد مسائل فنی مربوط به کیفیت داده فکر کنید. برای کسانی که از استراتژی‌های اسکالپ در تست استفاده می‌کنند، داده‌های قیمت لحظه‌ای، اولین چیزی است که باید داشته باشند. داده‌های تاریخچه قیمت لحظه‌ای نیز برای به دست آوردن دقیق‌ترین نتایج حتی برای استراتژی‌های غیر اسکالپ نیز مفید خواهند بود. حتی کوچکترین تغییرات قیمت بر نتایج آزمایش شما در دراز مدت تاثیر می‌گذارد. به همین دلیل است که برای ارزیابی منابع مختلف و در نظر گرفتن اینکه کدام داده‌های تاریخچه قیمت را انتخاب کنید باید مقداری زمان خرج کنید.

داده‌های ما به راحتی می‌تواند به MT4 اعمال شود. داده‌های تاریخچه در MT4 گاهی اوقات دارای شکاف هستند برای حل این مشکل می‌توانید یک منبع بهتر از آنچه که توسط کارگزار ارائه شده است، استفاده کنید. بنابراین نیازی به جستجوی داده‌های بازارهای جهانی وجود ندارد. آن را از سایت ما دانلود کنید. شما هرگز ناامید نخواهید شد.

هنگامی که تصمیم گرفتید که داده‌های تاریخچه قیمت را از ما خریداری کنید، احتمالا متوجه خواهید شد که زمان اشتراک چندین ماهه از یک ماهه سودمند‌تر است. مانند هر محصول دیگری، خرید داده‌ها در تعداد بالاتر،‌ ارزان‌تر تمام می‌شود.

بنابراین، مجموعه داده‌های تیک ما و همچنین داده‌های ۱ دقیقه‌ای دارای سه نوع خرید متفاوت هستند. شما می‌توانید ۱ ماه از داده‌های تیک و ۱ یا ۱۲ ماه از داده‌های تاریخچه قیمت که به خوبی انتخاب و ساماندهی شده را دریافت کنید. در صورتی که در بازارهای جهانی به طور جدی کار می‌کنید و مطمئن هستید که در بازار ارز برای تمام عمر خود خواهید بود، شما باید خرید ۱۲ ماه از داده‌های تاریخچه قیمت بازار را برای خرید در نظر داشته باشید.

کسانی که ۱۲ ماه را انتخاب کرده‌اند، بسته به انتخاب نوع اشتراک منبع داده‌ها، از ۵۰ دلار تا ۱۰۰ دلار تخفیف خواهند داشت. همانطور که می‌بینید، بهتر است که تمام بسته منبع داده‌های قیمت بازار را خریداری کنید. این کار، مرقوم به صرفه‌تر و راحت‌تر است. مجموعه داده‌های تاریخچه بازارهای جهانی ما شامل این داده‌ها می‌شود:

  • ۷ ارز اصلی
  • ۲۶ جفت ارز
  • ۱۰ کالا
  • ۱۳ فلزات
  • ۳۴ جفت ارز نامتعارف
  • ۲۰ شاخص
  • و ۸ سهام

ما فرصتی برای کاربران خود ایجاد کرده‌ایم تا داده‌های تاریخچه قیمت را متناوباً داشته باشند. این اطلاعات با ارزش را دانلود کنید و سیستم خود را بر روی بازارهای کاملا متفاوت تست کنید، استراتژی خود را تطبیق داده و از هرکدام از ابزارهای مالی سود ثابت بدست آورید.

داده‌های تیک، بهترین سرمایه‌گذاری برای هر کسی است که به دنبال رشد خودش به عنوان یک معامله‌گر است. ما زمان زیادی را صرف ثبت کردن داده‌های تاریخچه قیمت از تعداد زیادی کارگزار کردیم. استفاده از داده‌های ما کاملا با داده‌های تاریخچه قیمت MT4 سازگار است. هرگز دریافت داده‌های بازارهای جهانی تا این حد آسان نبوده است! آن را دانلود کرده و استفاده از یکی از دقیق‌ترین و قابل اعتماد خدمات در اینترنت را شروع کنید.

اشتراک به شما اجازه می‌دهد اطلاعات تاریخچه قیمت را از اولین تاریخ در پایگاه داده تا روزی که اشتراک شما منقضی می‌شود، دانلود کنید. اگر بورس تستر ندارید پس می‌توانید اطلاعات را در فرمت CSV دانلود کنید. اطلاعات CSV رایگان در اینجا موجود است.

برگشت به بالا